Student Set: Hold12; Weeks: 31-*30 (29 jul 2019-2 aug 2020)

MONDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 12 Seminar 15:00 17:00   19 KUA3 - 8B.4.43 Magid, Laura Nathalie Clemmesen

TUESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01 Hold 12 Seminar 13:00 15:00   10 KUA3 - 7C.2.02 Laursen, Mikkel Lindberg
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 12 Seminar 15:00 17:00   6, 14, 18, 20 KUA3 - 8A.4.17 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01 Hold 12 Seminar 15:00 17:00   8 KUA3 - 4B.2.22 Magid, Laura Nathalie Clemmesen

WEDNESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder 12/2 Hold 12 Seminar 10:00 12:00   7 KUA3 - 8A.3.17 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder 26/2 Hold 12 Seminar 10:00 12:00   9 KUA3 - 8B.4.03 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder 11/3 Hold 12 Seminar 10:00 12:00   11 KUA3 - 8B.4.19 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 12 Seminar 15:00 17:00   16 KUA3 - 8B.2.43 Magid, Laura Nathalie Clemmesen

THURSDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder - Workshop Hold 11-15 Forelæsning 8:00 12:00   7, 11, 13 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 11-15 Forelæsning 10:00 12:00   9 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 12 Seminar 13:00 15:00   19 KUA3 - 8B.2.19 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 11-15 Forelæsning 13:00 15:00   23 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo

FRIDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder 24/4 Hold 12 Seminar 10:00 12:00   17 KUA3 - 7C.2.02 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 12 Seminar 13:00 15:00   8, 11-14 KUA3 - 8B.3.33 Magid, Laura Nathalie Clemmesen
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 11-15 Forelæsning 15:00 17:00   6 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01 Hold 12 Seminar 15:00 17:00   9 KUA3 - 8B.3.19 Laursen, Mikkel Lindberg

SATURDAY

SUNDAY