Student Set: Hold06; Weeks: 31-*30 (29 jul 2019-2 aug 2020)

MONDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 06 Seminar 8:00 10:00   6, 9-10, 14, 17-20 KUA3 - 8B.4.49 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01 Hold 06 Seminar 8:00 10:00   7 KUA3 - 8B.2.43 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01/01 Hold 06 Seminar 8:00 10:00   8 KUA3 - 8B.2.43 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder - Workshop Hold 6-10 Forelæsning 8:00 12:00   11, 13 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder/01 Hold 06 Seminar 8:00 10:00   12 KUA3 - 7C.2.14 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 6-10 Forelæsning 15:00 17:00   6, 9 KUA3 - 9A.1.01 Rytter, Jens Elo

TUESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 06 Seminar 8:00 10:00   16 KUA3 - 8A.3.17 Søndergaard, Elna

WEDNESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder - Workshop Hold 6-10 Forelæsning 8:00 12:00   7 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 06 Seminar 13:00 15:00   8, 11, 13-14 KUA3 - 8B.2.19 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder 26/2 Hold 06 Seminar 13:00 17:00   9 KUA3 - 8B.2.19 Søndergaard, Elna

THURSDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 06 Seminar 15:00 17:00   19 KUA3 - 8B.3.52 Søndergaard, Elna

FRIDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 06 Seminar 9:00 11:00   12 KUA3 - 8A.3.27 Søndergaard, Elna
6000-F20;Individets grundlæggende rettigheder Hold 6-10 Forelæsning 13:00 15:00   23 KUA3 - 9A.3.01 Rytter, Jens Elo

SATURDAY

SUNDAY