Student Set: Hold 01; Weeks: 31-*30 (29 jul 2019-2 aug 2020)

MONDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 9:00 12:00   17 øv - A1-01.16 (1-03), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 13:00 17:00   17 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard

TUESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 9:00 12:00   17 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 13:00 17:00   17 div - A1-37.11 Gimle, Dyrlægevej 9, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard

WEDNESDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 9:00 12:00   17 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 13:00 17:00   17 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard

THURSDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Thematic course II: Rural Landscape - Management and Planning     8:00 18:00   25 aud - A2-70.03 (3- 13) Thorvaldsensvej 40, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 9:00 12:00   17-20, 22-24 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning <39-42, 45-46> Samundervisning Føv 13:00 17:00   17-20, 23-24 øv - A1-01.13 (1-13), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus II: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning <44> Samundervisning Føv 13:00 17:00   22 øv - A2-84.-12 (3-20) , Thorvaldsensvej 40, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard

FRIDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Thematic course II: Rural Landscape - Management and Planning     8:00 18:00   25 aud - A2-70.03 (3- 13) Thorvaldsensvej 40, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus llB: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 9:00 12:00   17 øv - A1-09.01 (2-03), Dyrlægevej 88, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard
Temakursus llB: Rurale landskaber - Forvaltning og Planlægning Samundervisning Føv 13:00 17:00   17 øv - A1-01.16 (1-03), Bülowsvej 17, Frederiksberg Christensen, Andreas Aagaard

SATURDAY

SUNDAY

Activity Description Type Start End Block/Skemagruppe Weeks Room Staff
Thematic course II: Rural Landscape - Management and Planning Please do not take notice of this booking - it is a system related matter   18:45 19:00   31   Christensen, Andreas Aagaard